7 тур УПЛ. Дніпро-1 - Колос - 1:1

17.09.2023

У матчі 7-го туру УПЛ "Дніпро-1" та "Колос" розійшлися миром на "Дніпро-Арені" - 1:1.

В першому таймі ковалівці дуже грамотно грали позиційно, про що говорить статистика - господарі не змогли завдати жодного удару в площину воріт Кіріла Фесюна. Навіть легкий удар Гуцуляка у руки Фесюна не було зараховано як удар у ствір.

А вот у наших були хороші шанси, щоб відкрити рахунок ще у першій половині - моменти були у Салабая та Велетня, а Антон Салабай мав просто неймовірний шанс відзначитися перед самою перервою, але могутній удар нашого форварда потягнув екс-голкіпер "Колоса" Євгеній Волинець.

У другому таймі Салабай таки забив свій дебютний м'яч в УПЛ - на 61-й хвилині після подачі з кутового Олександр Чорноморець завдав удар головою в падінні, з яким Волинець впорався, але на добиванні Антон був бездоганним - 0:1!

Проте, дніпровська команда відповіла за сім хвилин. Піхальонок перехопив м'яч у центрі та відпасував на Гуцуляка - Олексій пробив під поперечину та зрівняв результат - 1:1.

Надалі було багато позиційної боротьби, проте рахунок не змінився.

Після цієї нічиєї "Колос" набрав 9 очок та продовжує посідати восьму сходинку в турнірній таблиці. В наступному турі хлопці Ярослава Вишняка знову зіграють у гостях, цього разу проти "Металіста 1925".