9 тур VBET Ліги. «Колос» мінімально поступився «Ворсклі» 0-1

24.09.2021

У матчі 9-го туру УПЛ наш "Колос" мінімально поступився вдома полтавській "Ворсклі" 0:1, хоча все могло бути інакше. По-перше, вже на другій хвилині наші могли відкрити рахунок - після подачі з кутового Віталій Гавриш пробив головою, а м'яч просвистів поруч зі стійкою. А по-друге, на 27-ій хвилині капітан гостей Володимир Чеснаков зазнав травми, і його замінив Артем Челядін. І за дві хвилини саме Челядін "привіз" пенальті у свої ворота, який заробив Олег Ільїн завдяки блискучим індивідуальним діям.

До м'яча підійшов В'ячеслав Чурко і пробив в лівий від себе кут, проте голкіпер "Ворскли" Дмитро Різник у стрибку врятував свою команду. І за сім хвилин наші пропустили. Олів'є Тілль відкрився у карному майданчику "Колоса" праворуч - з першим його ударом Кіріл Фесюн впорався, але з другої спроби гравець збірної Люксембурга розпечатав ворота ковалівців.

По перерві замість Ренана вийшов Денис Костишин, і одразу додалося гостроти у володіннях полтавської команди. А найреальніший шанс зрівняти результат був у Володимира Лисенка. На 67-ій хвилині після подачі з правого флангу від Чурко наш форвард опинився на одинці перед Різником, але пробив на виконання прямо у голкіпера "Ворскли". Різник перерів м'яч на кутовий, а наша лава запасних схопилася за голову - це був простой неймовірний момент!

Пізніше наш тренерський штаб пішов ва-банк - замість Євгена Новака вийшов Ніка Сітчінава, а Анатолій Нурієв в кінці замінив Вадима Мілько. Але всі наші спроби врятувати гру були марними.

0:1 - у "Колоса" залишилося вісім очок в турнірній таблиці, а наступну гру ковалівці проведуть знову вдома - у суботу 2 жовтня о 14:00 приймаємо одеський "Чорноморець".