Запасні: 35.Кемкін, 94.Пеньков, 21.Паламар, 4.Чуєв, 5.Кравчук, 11.Селезньов, 2.Дмитрук.

«Колос»: 25.Волинець, 3.Гончаренко, 44.Чоботенко, 35.Золотов, 15.Чорноморець, 14.Мілько-к, 10.Оріховський, 50.Болбат, 11.Ісаєнко (9.Смирний, 58), 69.Ільїн (23.Попов, 82), 22.Безбородько (7.Лисенко, 72).
Запасні: 72.Фесюн, 29.Ємець, 99.Задоя, 21.Новак, 24.Зозуля, 19.Соловйов, 27.Кузик.

Асистенти арбітра:  Віктор Нижник, Дмитро Козорезов
Спостерігач арбітражу: Юрій Мосейчук
Делегат: Юрій Бондаренко

Попередження: Горін, 39, Голуб, 82, Рогозинський, 90+1 - Мілько, 34, Ільїн, 62, Лисенко, 90+1
Вилучення: Немає

Одразу слід сказати, що "Колос" зазнав кадрових втрат ще до початку гри. Мякушко і Новак "спіймали" температуру і обидва залишились поза стартовим складом. Але якщо Новак потрапив до заявки, то Мякушко і взагалі залишився дивитися гру у готелі.
В такій ситуації на позиції центрального захисника дебютував Сергій Чоботенко, а замість Мякушка у старті вийшов Євгеній Ісаєнко.

Вже на старті матчу ковалівці надали супернику гандикап у вигляді голу. Діагональна передача з правого флангу - Золотов не розрахував траекторію польоту м'яча, у підсумку програв позицію Кулієву, який реалізував вихід на Волинця - 1:0.
Наша команда активізувалась фактично одразу і небезпечні моменти не змусили себе довго чекати. Найактивнішим в цьому плані виглядав Сергій Болбат, який двічі створював загрозу воротам суперника, в одному епізоді врятував голкіпер, в іншому - удар хавбека "Колосу" прийшовся вище воріт.

Трохи згодом свою роботу якісно виконав і форвард ковалівців Денис Безбородько. Він класно відкрився у штрафному майданчику, прийняв передачу, прикрив м'яч корпусом та змусив суперника сфолити - пенальті. 11-й метровий чітко реалізував Павло Оріховський - 1:1 на 32-й хвилині матчу.
Вже за три хвилини пенальті був призначений у ворота "Колосу". Героєм епізоду знову став Кулієв, який спровокував Ільїна на не чистий підкат у штрафному і арбітр вказав на позначку. "Колос" врятувала стійка - Вишневський переграв Волинця, але пробив в каркас воріт.
Веселий перший тайм завершився з рахунком 1:1.

По перерві обидва наставники замін не зробили і команди розпочали другу 45-хвилинку, яка мала дати відповідь на питання чи зможе хтось сьогодні здобути врешті 3 очки, чи команди переможця так і не виявлять?
У другому таймі команди намагались порадувати своїх вболівальників перемогою, проте надійно зіграли голкіпери, особливо виручив "Колос" Євген Волинець після небезпечного удару головою Твердохліба. Попрацював і Бандура, коли впорався з дальнім пострілом Оріховського. Заміни, які були направлені на посилення нашої атаки, нажаль, результату не принесли.
У підсумку розходимось з "Минаєм" миром 1:1.