Чемпіонат U-19. 6 тур. «Динамо» - «Колос» - 5:1

None

27.08.2021

У матчі 6 туру Чемпіонату U-19 «Колос» у гостях поступився «Динамо» 1:5.

Фаворити чемпіонату і лідери турнірної таблиці одразу підтвердили свої чемпіонські амбіції та вже на шостій хвилині організували гольову атаку – Антон Царенко вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок. У середині першої половини Костянтин Вівчаренко завдяки дальньому удару та рикошету від нашого захисника подвоїв перевагу киян, а перед самою перервою Володимир Бражко з пенальті встановив рахунок 3:0.

На 63-ій хвилині Кирило Попов прорвався правим флангом і після його прострілу легкий м’яч забив Антон Царенко, записавши у свій актив дубль.

Але через пару хвилин Тімур Тутєров, який тільки-но вийшов на заміну, забив красивим обводним ударом і розпечатав ворота динамівців – 4:1.

Останнє гольове слово у грі було за киянами. Назар Волошин після передачі Вівчаренка встановив фінальний результат поєдинку – 5:1.

У турнірній таблиці «Динамо» має стовідсотковий показник – шість матчів/шість перемог і 18 набраних очок. У «Колоса» U-19 залишилося 6 очок, а наступну гру хлопці Олександра Поздєєва проведуть 10 вересня у Калинівці проти однолітків «Маріуполя».

Чемпіонат U-19. Сезон 2021/2022. 6-й тур

НТБ Динамо (Віта-Литовська); 27.08.2021; 13:00

«Динамо» U-19 (Київ) 5:1 (3:0) «Колос» U-19 (Ковалівка)

Голи: А.Царенко (6, 63), К.Вівчаренко (27), В.Бражко (45), Н.Волошин (68) - Т.Тутєров (65)

«Динамо»: 35.Нещерет Руслан, 22.Малиш Навін, 14.Дячук Максим, 13.Філатов Арсеній (4.Боль Антон, 57), 2.Вівчаренко Костянтин, 10.Волошин Назар (28.Слесар Артем, 79) 11.Царенко Антон (5.Скрипник Ілля, 70), 17.Бражко Володимир, 6.Яцик Олександр (К), 30.Діалло Самба (29.Блізніченко Віктор, 70), 9.Горбач Ігор (7.Попов Кіріл, 57)

Запас: 1.Ігнатенко Денис, 8.Бенедюк Артем, 18.Мельніченко Дмитро, 31.Шулянський Артем

Старший тренер - Костюк Ігор

«Колос»: 25.Фесюн Кіріл, 6.Літвінов Олександр (К), 33.Гарькавенко Денис, 24.Ухань Ілля, 5.Малакі Олексій, 17.Жозе Мартін (7.Урсолов Станіслав, 46), 8.Криворучко Олег, 67.Данилюк Євген (9.Осадець Даниїл, 77) 18.Іродовський Дмітрій (27.Тутєров Тімур, 61), 11.Сорокін Станіслав (21.Обушний Євгеній, 46), 99.Салабай Антон (15.Циганков Антон, 69)

Запас: 31.Друі Олексій, 13.Канаєв Владислав, 14.Корнійчук Сергій, 10.Сафончик Артем