Чемпіонат U-19. «Колос» перемагає «Ворсклу» 2:0

23.09.2021

У матчі 9-го туру чемпіонату U-19 «Колос» здобув домашню перемогу над «Ворсклою» 2:0, забивши по голу в кожному таймі.

Початок гри був за полтавчанами, а реальний шанс відзначитися був на 10-ій хвилині у Оскара Мкомоли - проте наш центральний захисник Владислав Канаєв виніс м’яч з порожніх воріт. А надалі просто забійні моменти були у ковалівців - спочатку Дмитро Іродовський, а потім Кирило Сенько виходили сам на сам із голкіпером «Ворскли», але Павло Ісенко виходив переможцем дуелей. А ось на 37-ій хвилині наші відкрили рахунок. Євген Данилюк зробив класну розрізну передачу, а Даніїл Осадець гарматним пострілом пробив таки Ісенка - 1:0!

У другій половині футболісти «Ворскли» захопили ініціативу, і шукали моменти, для того, щоб зрівняти результат. Але наш захист діяв надійно і злагоджено, а вже у компенсований арбітром час Євген Данилюк закрив всі питання щодо переможця - 2:0!

«Колос» після дев’яти матчів набирає дванадцять очок і піднімається у середину турнірної таблиці. Наступна гра - за тиждень, знову дома, проти юнаків одеського «Чорноморця».