Наступна новина

ДЮФЛУ. 7 тур. Команди Академій Колоса та Шахтаря зіграли між собою

U-17

23.10.2023

Команди нашої Академії провели свої матчі у сьомому турі Дитячого-юнацької футбольної ліги України сезону 2023/2024, де нашими суперниками були юнаки донецького "Шахтаря".

Єдина наша команда, яка відібрала очки у гірників - "Колос" U-15. Хлопці В'ячеслава Нівінського пропустили в першому таймі через прикрий автогол, проте у другій половині заробили пенальті. Максим Іванов з точки не схибив і приніс нічию ковалівцям.

Близькими до того, щоб відібрати очки у фаворитів були і гравці "Колоса" U-17, які поступилися 1:2. Програючи по ходу гри 0:1, наші зуміли зрівняти рахунок на 83-й хвилині завдяки голу Назарія Коберника. Але на жаль хлопці Володимира Далекого не втримали нічийний результат, пропустивши вирішальний м'яч на останній хвилині основного часу.

Поступилися й інші наші дві команди. "Колос" U-16 програв "Шахтарю" 1:4 (єдиний гол на рахунку Андрія Пустовіта), а "Колос" U-14 не впорався із донецькими однолітками 0:5.