Назад

Наступна новина

Ярослав Вишняк: «Швидко пропустивши, ми не опустили руки»

Колос

01.04.2024

Головний тренер «Колоса» Ярослав Вишняк поділився враженнями після матчу 22 туру, в якому наша команда вдома поступилася «Дніпру-1» з рахунком 0-2:

- Якби я знав, з чим пов'язано, що ми знову шкидко пропустили, то я б цю ситуацію виправив. Але на це вплинути дуже складно. І залізти в голову гравцям непросто. Чому так сталося другу домашню гру поспіль я не знаю - поговоримо з хлопцями, можливо вони зсередини це бачать якось по-своєму. 

Навіть в цій ситуації, якщо знаходити якийсь позитив, то хлопці не опустили руки, прагнули зрівняти результат. Але десь не вистачило майстерності, не змогли реалізувати свої моменти. А така класна команда, як "Дніпро-1", знайшла свій момент і забила другий м'яч, який в принципі закрив гру. Хоча і після цього ми мали свої моменти, щоб відігратися. За бажанням до команди немає претензій, але коли у нас є розконцентрація, або якщо хтось один випадає з гри, таке одразу карається. 

Стосовно замін - гра на гру не приходиться, десь ми в цьому компоненті просідаємо. Я не хочу звинувачити гравців, що вони не хочуть або не прагнуть вийти та підсилити гру, Просто буває так, що ігри складаються важко і в них тяжко виходити з лави запасних - як було і в попередній грі, так і зараз. Питання в тому, щоб гравці на полі витримували ритм, і грали якомога більше стартовим складом. Це дуже важливо, щоб здобувати позитивний результат. Тому що гравці на заміні не завжди можуть вдало увійти у гру. Відчути цей інтенсив і вмикнутися. Будемо сподіватися, що гравці, які виходять на заміну, надалі будуть більш вдало виходити і будуть приносити більше користі.