Юнаки. 28 тур. Колос - ЛНЗ - 5:0

Колос U-19

12.05.2024

12 травня наша юнацька команда "Колос" U-19 провела останній домашній поєдинок чемпіонату 23/24 - ковалівці в межах 28-го туру приймали "ЛНЗ" та розгромили гостей 5:0Це був другий матч ковалівської молоді під керівництвом Віталія Гавриша та Євгенія Новака.

Наші потужно почали і вже на 29-й секунді відкрили рахунок - Роман Кузик прорвався правим флангом та перекинув мʼяч над воротарем. Згодом після кутового свій перший гол в сезоні провів наш захисник Єгор Поправка. А перед перервою шедевр створив Артем Гусол, який виконав гольову дугу - 3:0.

У другому таймі ковалівці продовжували домінувати та забили ще двічі. Спочатку Нікіта Зегрюк провів свій дебютний гол у сезоні якимось неймовірним чином, а на 75-й хвилині ще один наш гравець відзначився дебютним взяттям воріт. Денис Шарай тільки-но вийшов на заміну і в першій же атаці забив!

5:0 - "Колос" набрав 47 очок та продовжує посідати пʼяту сходинку. В наступному турі граємо на виїзді проти юнаків "Миная".