КМ. Колос - Чернігів - 3:0

10.07.2023

У понеділок, 10 липня, «Колос» зіграв у Ковалівці контрольну гру з ФК «Чернігів», і переміг суперників з рахунком 3:0.

У першому таймі ковалівці зіграли у такому складі: Волинець, Золотов, Бурда, Бондаренко, Демченко, Оріховський, Велетень, Богданов, Ільїн, Цуріков, Безбородько.

У першій половині наші мали велику перевагу та багато моментів, і вже на другій хвилині «Колос» вийшов вперед завдяки автоголу голкіпера чернігівців.

У середині тайму хороший шанс не використав Безбородько, пробивши вище воріт, а за десять хвилин арбітри не зарахували гол Дениса через офсайд. А перед самою перервою Велетень красивим ударом головою після навісу з лівого флангу подвоїв перевагу наших.

У другому таймі «Колос» вийшов у такому складі: Волинець (Пахолюк, 64‘), ГНП, Лучкевич, Гончаренко, Ємець, Мякушко, Велетень, Гусол, Криворучко, Мілько, Салабай.

Саме Антон Салабай став автором третього м'яча нашої команди після блискучої атаки на лівому фланці - Ємець та Мякушко все зробили для голу, а Антон чітко завершив!

Надалі ковалівці могли забити ще, але і трьох красивих голів було достатньо для гарного завершення цього поєдинку.