КМ. Колос - ФСК Маріуполь 2:0

16.07.2023

У неділю, 16 липня, «Колос» провів черговий контрольний поєдинок, цього разу проти ФСК «Маріуполь» та переміг суперників з рахунком 2-0.

Перший тайм наші розпочали у такому складі: Горох, ГНП, Гончаренко, Криворучко, Мілько, Ємець, Болбат, Мякушко, Лучкевич, Гусол, Безбородько.

Стартову половину ковалівці провели впевнено, а наша перевага втілилася у гол на 23 хвилині - після красивої атаки відзначився Валерій Лучкевич.

Одразу по перерві після атаки лівим флангом подвоїв перевагу «Колоса» Сергій Мякушко. На 60-й хвилині наш тренерський штаб поміняв склад команди, щоб перевірити у дії наступних гравців: Золотов, Бурда, Бондаренко, Цуріков, Ільїн, Демченко, Богданов, Оріховський, Салабай, Велетень. Кіріл Фесюн замінив Гороха на 46-й хвилині.

У підсумку, 2:0 перемога нашої команди. Заключні контрольні матчі на літньому тренувальному зборі  «Колос» проведе у суботу, 22 липня, проти команд «Кремінь» Кременчук та «Полісся» (Житомир).