Наступна новина

КМ. Колос - ЮКСА - 1:0

Колос

30.06.2024

У неділю "Колос" у Ковалівці провів різними складами контрольну гру проти команди "ЮКСА" та переміг з рахунком 1:0.

Наші суперники, які минулого сезону вийшли до Першої ліги, непогано контролювали мʼяч, але перевага нашої команди протягом гри не викликали сумнівів.

Тим не менш до перерви рахунок відкритий не був, а у другому таймі фол проти Валерія Лучкевича призвів до пенальті у ворота гостей. Проте Денис Безбородько "точку" не реалізував - голкіпер ʼЮКСА" ногою відбив мʼяч.

Ковалівці дотиснули опонентів на 86-й хвилині. Олег Криворучко після сольного прориву був зупинений бірцівським прийомом. Штрафний виконав Андрій Богданов, а на добиванні спритнішим за всіх був Дієго.

1:0 - наші хлопці перемогли та після напруженого тренувального тижня отримали два вихідних дня.

Контрольний матч. Ковалівка (Київська обл.), 30.06.2024; 12:00

Колос - ЮКСА - 1:0 (0:0)