КМ. "Колос" - "Лівий Берег" 0:1

03.07.2021

Цього разу гра відбувалась у Ковалівці на рідному стадіоні "Колос". Нажаль, як і вчора, ми поступились, пропустивши єдиний гол від Запорожана на початку гри. Капітану "Лівого Берега" вдався красивий дальній удар, вратувати після якого свою команду Євгеній Волинець був безсилий.

А от ковалівцям свої, скажемо відверто нечисленні моменті, реалізувати не вдалось, як підсумок поразка - 0:1.

Наступний спаринг "Колос" зіграє також в Ковалівці. 7-го липня до нас в гості завітає "Олександрія".

03.07.2021р. с.Ковалівка, Стадіон "Колос". Контрольний матч. 17:30

"Колос" (Ковалівка) - "Лівий Берег" (Київ) 0:1

Гол: Запорожан, 15

"Колос", 1 тайм: Волинець, Новак, Золотов, Гавриш (к), Задоя, Костишин, Богданов, Салабай, Данфа, ГНП, ГНП.

"Колос", 2 тайм: Фесюн, Петров, Чорноморець, Ставничий, Матіа, Мілько (Літвінов, 65), Сорокін, Альваро, Сенько, Лисенко, ГНП.