КМ. Колос - Лівий Берег - 3:2

23.06.2024

У Калинівці "Колос" провів перший контрольний поєдинок на літньому міжсезонному зборі. Нашим суперником була команда Першої ліги "Лівий берег", а ковалівці здобули перемогу 3:2.

Представники Першої ліги відкрили рахунок на 35-й хвилині - Кулиш прорвався лівим флангом, змістився у центр та невідпорно пробив у нижній кут Валентина Гороха - 0:1.

Наші за кілька хвилин зрівняли результат. Денис Безбородько після прориву правим флангом зробив простріл, а мʼяч у ворота переправив наш новачок Даниїл Алефіренко, якого представлять вболівальникам найближчим часом.

Одразу по перерві жовто-зелені знову вийшли вперед - класно здалеку пробив Микола Когут, 1:2. Але ковалівці знову швидко відповіли. Олег Криворучко після передачі з флангу від Андрія Богданова розстріляв ворота "Лівого берега" - 2:2!

А перемогу нашій команді наприкінці гри диво-голом приніс Артем Гусол, який красивою дугою змусив аплодувати лаву запасних "Колоса".

3:2 - "Колос" перемагає на першому спарингу міжсезоння та продовжить підготовку до нового сезону у Ковалівці.

Контрольний матч. Калинівка (Київська обл.), 23.06.2024; 12:00

Колос - Лівий берег - 3:2 (1:1)

Голи: Алефіренко (42), Криворучко (52), Гусол (80) - Кулиш (35), М.Когут (50)

Колос: Мисак (Горох,30; Пахолюк,60) - Поправка (Бойко,46), Бондаренко (Бурда,46), Шершень (Кукош,46), Цуріков (Дорош,46), Демченко (Богданов,46), Денисенко (ГНП,46), Алефіренко (Дієго,46), Лучкевич (Ільїн,30; Гусол,60), Оріховський (Криворучко,46), Рангел (Безбородько,30; Салабай,60)