29.07.2022р. с.Ковалівка. Стадіон "Колос". 14:00. Контрольний матч

"Колос" (Ковалівка) - "Олександрія" (Олександрія) 0:2

Голи: Волошин, 24, Рибалка, 41 (пен.)

"Колос":  Волинець (Маханьков, 46), Зозуля (Золотов, 61), Новак (Канаєв, 61), Гончаренко (Ставничий, 61), Чорноморець (Кузик, 61), Мілько-к (Салабай, 61), Оріховський (Соловйов, 61), Ільїн (Данилюк, 61), Мякушко (Ісаєнко, 61), Болбат (Ємець, 61), Попов (Лисенко, 61).

Головний тренер - Ярослав Вишняк.

Усі головні події цього матчу відбулись у першому його таймі. Вікентій Волошин відкрив рахунок у матчі, а наприкінці тайму пенальті реалізував Сергій Рибалка. Ковалівці ж свої чудові нагоди, яких було мінімум 2-3 в кожному з таймів не реалізували, як підсумок - суха перемога гостей в цьому матчі.

Після цих матчів команда йде на вихідні та знову приступить до роботи вже 1-го серпня. Чергові спарринги у "Колосу" заплановані на 5 та 6 серпня.