КМ. Колос - Полісся 3:3

22.07.2023

Після денної гри проти «Кременя» наш тренерський штаб повністю поміняв склад і провів у Ковалівці контрольний поєдинок проти новачків УПЛ з «Полісся».

Вже на третій хвилині наші пропустили вихід сам на сам - Бені Макуана вивів гостей вперед, 0:1.

На 39-ій хвилині Олександр Демченко красивим дальнім ударом зрівняв результат. Проте вже за пару хвилин житомирська команда знову вийшла вперед, але наші швидко відповіли. Завдяки помилці Дениса Бойка на останньому рубежі після удару Демченка перед самою перервою встановилася рівновага 2:2.

А ось друга половина гри не була такою результативною - на 67-ій хвилині Макуана оформив дубль та знову дав перевагу гостям. А на 81-ій хвилині вийшовший на заміну Влад Велетень встановив статус-кво - 3:3!

Наступного тижня команди будуть цілеспрямовано готуватися до старту в новому сезоні УПЛ - «Колос» чекає гостьовий поєдинок проти «Оболоні», а «Полісся» зіграє проти «Вереса».