Наступна новина

КМ. Колос U-19 - ФК Чернігів - 1:4

Колос U-19

06.07.2024

У суботу "Колос" U-19 провів контрольний матч проти ФК "Чернігів", поступившись представнику Першої ліги 1:4. Наші хлопці грали на фоні втоми, адже вчора ковалівці проводили спаринг проти юнаків "Шахтаря" (0:4).

В першій половині наші опоненти виглядали потужно і до перерви тричі вразили ворота Богдана Биценка - дубль оформив Федосов, ще один гол провів Порохня.

У другому таймі ковалівці після помилки захисту чернігівців заробили вільний удар і реалізували свій шанс. Потієнко покотив мʼяч на Гайдука, а Олександр чітко пробив у нижній кут - 1:3.

Крапку ж у грі поставили гості. Вольський після навісу з правого флангу розстріляв ворота "Колоса" - 4:1 на користь наших суперників.

У понеділок наша команда вирушає на навчально-тренувальний збір у Золочів.

Контрольна гра. Калинівка (Київська обл.), 06.07.2024; 11-00

Колос U-19 - ФК Чернігів - 1:4 (0:3)
Голи:
Гайдук (68) - Федосов (12,13), Порохня (39), Вольський (87)

Колос U-19 (перший тайм): Биценко - М.Кокора, Руденький, Прокопенко, Комаринець, Зегрюк, Андрющенко, Кантур, Шарай, Кузик, Калінкін (Тригуб, 30)
Колос U-19 (другий тайм): ГНП - Куделя, Лукашевич, Сухомлин, І.Кокора, Гайдук, Андрющенко (Ковальчук, 60), Цілик, ГНП (Дрьомов, 77), Потієнко, Тригуб (Захарків, 60)