КМ. Колос - Верес - 3:0 (матч №1)

21.07.2024

У першому з двох запланованих недільних контрольних матчів проти "Вереса" ковалівці переграли гостей з міста Рівне з рахунком 3:0. Матч проходив у Бучі на стадіоні "Центральний".

Наші вийшли вперед вже на 9-й хвилині - після гострої передачі на хід Даніїлу Денисенку м'яч у власні ворота відправив захисник рівнян - 1:0.

А на 31-й хвилині Гусол самотужки створив гол - Артем у пресингу відібрав м'яч у оборонця "Вереса" та майстерно переграв голкіпера - 2:0.

Наприкінці гри фінальну крапку першого товариського поєдинку поставив той-таки Артем Гусол. Після пасу від Антона Салабая наш вінгер красивим обвідним ударом поцілив у нижній кут воріт рівнян - 3:0!

О 18:00 команди проведуть в Ковалівці повторну гру, де будуть задіяні інші футболісти.