КМ. Оболонь - Колос 4:2

Колос

04.07.2023

У вівторок, 4 липня, «Колос» провів контрольний поєдинок проти команди «Оболонь», яка повернулася в УПЛ цього сезону.
Перший тайм наша команда провела у такому складі: Волинець, Бондаренко, Бурда, Криворучко, Мілько-к, Оріховський, Цуріков, Дієго, Ільїн, Гусол, Салабай.
Ковалівці потужно розпочали гру і до 25-ої хвилини вигравали 2:0. Спочатку після кутового відзначився Оріховський, а згодом, ударом головою, забив Дієго після передачі Ільїна.
Але оболонці ще до перерви зуміли зрівняти рахунок завдяки голам Краснопіра та Слободяна (з пенальті).

У другому таймі «Колос» зіграв у такому складі: Маханьков, Гончаренко, Золотов, Ємець, Мякушко, Демченко, Богданов-к, Болбат, (ГНП), Велетень, Безбородько.
По перерві забійний момент мав Велетень, який вийшов сам на сам із голкіпером суперників, проте Влад пробив у воротаря. А ось «Оболонь» у другому таймі двічі скористалася нашими помилками в обороні (Суханов 85’, Чернов 90’), і у підсумку перемогла у цьому товариському матчі з рахунком 4:2.