26.09.2022р. НТКУ ім.Баннікова. Товариський матч. 12:00

Україна U-17 — «Колос» U-19 3:1

Голи: Коваль (7), Осипенко (54), Калин (82) — Кузик (11)

На 79-й хвилині Калин (У) не реалізував пенальті (воротар)

Україна U-17 (1-й тайм): Маркіян, Руденко, Коробов, Захарченко, Дикий, Сметана, Білий, Хан, Коваль, Лобко, Кайдалов (Шайда, 35).

Україна U-17 (2-й тайм): Суркіс, Дігтярь, Гаража, Кожушко (Безручук, 50), Вернаттус, Іщенко, Цуканов (Синчук, 71), Осипенко (Красніков, 83), Калин, Пашко, Шолупець (Кузик, 71).

"Колос" U-19: Друі (Біценко, 61), Шершень, Канаєв (Дзюба, 56), Поправка (Биков, 46), Корнійчук (Кривенко, 65), Криворучко, Денисенко (ГНП, 46), Іродовський (Шалабай, 65), Кузик (ГНП, 46), Данилюк (Максименко, 65), Тутєров (Дубовик, 65)

На 49-й хвилині вилучений Кожушко (У) — пряма червона картка.

На 56-й хвилині вилучений Канаєв (К) - друге попередження

Перед поновленям чемпіонату, наша юнацька команда провела непогану контрольну репетицію з дуже гарним суперником. Юнацька збірна дуже агресивно почала матч і вже на 7-й хвилині Коваль відкрив рахунок у грі. Проте "Колос" відповів дуже швидко і вже на 11-й хвилині Роман Кузик класно пробив злету, замикаючи подачу з фланга від Данилюка - 1:1. Після цього наші хлопці перехопили ігрову ініциативу і моменти біля воріт Маркіяна стали виникати достатньо часто. Але, нажаль, вийти вперед ні у першому таймі, ні у грі загалом команді Олександра Поздєєва так і не вдалося.

Після перерви оновлений склад збірної був явно свіжише за ковалівців. На початку другої половини гри Осипенко вивів збірну вперед, а на 82- хвилині Калін встановив остаточний рахунок у грі - 3:1. Варто сказати, що той таки Калін не реалізував пенальті на 79-й хвилині, його удар з "точки" намертво взяв молодий кіпер "Колосу" Біценко. Також серед цікавих моментів - вилучення у складах обох команд. Кожушко провів на полі всього 4 хвилини і отримав пряму червону картку за грубий фол проти Кузика. За домовленністю між тренерами, вилученного гравця можна було замінити і на полі у складі збірної з'явився представник "Колосу" Олексій Безручук. А трохи згодом, на 56-й хвилині другу жовту картку отримав Владислав Канаєв та передчасно поступився своїм місцем на полі Дзюбі.

Нагадаємо, що в рамках 5-го туру Чемпіонату України серед юнацьких команд "Колос" зіграє в гостях проти харківського "Металісту 1925". Ця гра відбудеться у с.Щасливе 29-го вересня.