"Колос" - "Дніпро-1" 1:3. Текстова трансляція

08.11.2022

Шановні вболівальники! Повідомляємо вам, що в зв'язку з тим, що матч 12-го туру VBET Ліги "Колос" - "Дніпро-1" буде показаний лише на ОТТ-платформі каналу Сетанта, нами буде організовано текстову трансляцію цього матчу.

Ви зможете отримувати найоперативнішу інформацію щодо головних подій на футбольному полі під час матчу. Для цього вам необхідно оновлювати сторінку і ви не пропустите нічого цікавого!

Текстова трансляція буде відбуватись у цій новині.

VBET ЛІГА. Сезон 2022/23. 12-й тур.
9 листопада. 13:00. Ковалівка. Стадіон «Колос».

«Колос» (Ковалівка) – «Дніпро-1» (Дніпро)

12:00 - команди вже на полі стадіону "Колос". Сьогодні на нашому матчі буде працювати система VAR.

12:15. Відомі заявки команд на цей матч

«Колос»: 25.Волинець, 44.Чоботенко, 3.Гончаренко, 35.Золотов, 15.Чорноморець, 14.Мілько-к, 9.Смирний, 99.Задоя, 47.Мякушко, 50.Болбат, 22.Безбородько.
Запасні: 72.Фесюн, 33.Маханьков, 24.Зозуля, 4.Ставничий, 29.Ємець, 19.Соловйов, 10.Оріховський, 8.Велетень, 69.Ільїн, 11.Ісаєнко, 23.Попов, 27.Кузик.
Головний тренер – Ярослав Вишняк.

«Дніпро-1»: 93.Велеф, 6.Бузанело, 99.Гомес, 5.Сарапай, 3.Адамюк, 29.Назаренко, 18.Бабенко, 22.Рубчинський, 8.Піхальонок-к, 9.Гуцуляук, 7.Довбик.
Запасні: 1.Рибак, 33.Юрчук, 15.Логінов, 25.Когут, 34.Танчик, 11.Громов, 2.Кононов.

Спостерігач арбітражу VAR: Віктор Швецов

12:57 - команди на футбольному полі. Лунає державний гімн України!

12:59 - хвилиною мовчання вшановуємо загиблих воїнів ЗСУ та цивільних українців, які віддали своє життя у зв'язку з військовою агресією росії.

13:00 - Нажаль, в Київській області оголошено повітряну тривогу! Всі учасники матчу переходять в укриття. Гру перервано на невизначений термін.

14:10 - небезпека з повітря ще не минула, тому команди та інші учасники матчу й досі перебувають в укритті. Вже зовсім скоро арбитр матчу та команди мають прийняти рішення, щодо продовження гри сьогодні чи переносу на іншу дату.

14:30 - відбій повітряної тривоги. Початок матчу заплановано на 15:00.

14:55 - команди завершують розминку і вже зовсім скоро має початись матч.

15:00 - пролунав стартовий свисток. Гра розпочалась!

5хв - Віктор Копієвський призначає пенальті в ворота "Колосу" і робить це дуже впевнено, навіть без підказки VAR. І Артем Довбик реалізує цей удар - 0:1.

9хв - "Колос" намагається швидко оговтатись від такого початку гри і бере м'яч під свій контроль. Схоже, що "Дніпро-1" переходить на гру другим номером. І "Колоса" виникає супершанс. Безбородько виводить на удар Болбата, той пробиває повз голкіпера, але мимо воріт, набігаючий Мякушко влучає у стійку з близької відстані!

10хв - арбітр матчу прослухав підказку арбітрів VAR на предмет порушення правил проти Болбата у попередньому епізоді і потенційного пенальті, але там було все чисто.

15хв - "Дніпро-1" повертає собі контроль над грою і переходить у позиційні атаки.

24хв - Бабенко ("Дніпро-1") отримує жовту картку за фол в центрі поля.

31хв. ГОООООЛ! Вадим Мілько зрівнює рахунок, реалізувавши пенальті за гру рукою у штрафному майданчику захисника суперника, після швидкої атаки "Колосу" та прострілу Золотова.

37хв - ГОЛ. Артем Довбик робить дубль та рахунок 2:1 на користь своєї команди, класно замкнувши головою навісну передачу з лівого флангу, пробивши в протихід Волинцю.

41хв - Назаренко ("Дніпро-1") отримує жовту за фол проти Бобата, зріваючи швидку контратаку "Колосу".

45хв - арбітр компенсував до першого тайму 2 хвилини.

42+2хв - лунає фінальний свисток Віктора Копієвського - ПЕРЕРВА. Рахунок 1:2. Команди йдуть на відпочинок.

46хв - другий тайм розпочався!

46хв - заміна у "Дніпра-1". Замість Гуцуляка на поле вийшов Танчик.

50хв - Артем Довбик ледь не забив третій гол у цій грі, вигравши повітря після подачи кутового. Але, на щастя для "Колосу" м'яч після його удару полетів вище воріт.

53хв - Чорноморець ("Колос") - отримує жовту за фол в центрі поля.

55хв - заміна у "Колосі". Задоя залишив поле, замість нього вийшов Оріховський.

65хв - попередження отримає Болбат ("Колос")

66хв - заміна в "Колосі". Замість Смирного на поле вийшов Попов.

67хв - Попов непогано пробивав головою, трохи вище воріт.

71хв - подвійна заміна у "Дніпра-1". Замість Рибчинського та Назаренко на поле вийшли Громов та Когут.

74хв - Безбородько не реалізує свою супернагоду! Денис пробив вище воріт після класної передачі з флангу. Такі моменти потрібно реалізовувати...

77хв. 1:3. ГОЛ. Довбик робить хет-трик та робить перевагу своєї команди доволі комфортною.

82хв - подвійна заміна у "Колосу". На поле виходять Ільїн та Ісаєнко - поле залишають Мякушко та Безбородько.

83хв - заміна у "Дніпра-1". Замість Піхальонка на поле вийшов Логінов.

88хв - Логінов пробиває вище воріт з дальної дистанції. Було небезпечно.

90хв - до другого тайму компенсовано 3 хвилини.

90+1 - заміна у "Дніпра-1". Замість Адамюка на поле вийшов Кононов.

90+3хв - пролунав фінальний свисток. "Колос" - "Дніпро-1" 1:3. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!