"Колос" - "Кривбас" 1:0

23.08.2022

VBET ЛІГА. 1-й тур. Сезон 2022/23. 23 серпня. 17:00. Ковалівка. Стадіон «Колос».

«Колос» (Ковалівка «Кривбас» (Кривий Ріг1:0

Гол: Гончаренко, 36

«Колос»: 25.Волинець, 3.Гончаренко, 21.Новак, 35.Золотов, 15.Чорноморець, 14.Мілько-к, 10.Оріховський, 50.Болбат, 47.Мякушко (11.Ісаєнко, 80) 69.Ільїн (9.Смирний, 80) 23.Попов (7.Лисенко, 70).

Запасні: 72.Фесюн, 4.Ставничий, 24.Зозуля, 19.Соловйов, 99.Задоя, 27.Кузик.

Головний тренер – Ярослав Вишняк

«Кривбас»: 23.Сарнавський, 15.Вернидуб, 13.Зотько, 11.Татарков, 24.Якимець, 44.Банада (97.Караблін, 68), 19.Волошин (27.Дебелко, 74), 10.Хомченковський-к, 7.Понєдєльнік (22.Шевченко, 46), 50.Семенов, 18.Устименко (9.Хобленко, 46).

Запасні: 33.Кліщук, 1.Хома, 2.Рябов, 75.Попчук.

Головний тренер – Юрій Вернидуб

Головний арбітр: Юрій Іванов
Асистенти арбітра: Віктор Матяш, Андрій Скрипка,
Четвертий арбітр: Олександр Омельченко
Спостерігач арбітражу: Віктор Дердо

Делегат: Юрій Іванченко

Попередження: Євген Волинець, 51. Олег Ільїн, 66. Роман Гончаренко, 79. Вадим Мілько, 83. Микола Золотов, 86. Євгн Новак, 87 – Євген Банада, 63. Дмитро Семенов, 70. Віталій Вернидуб, 88.

Вилучення: Юрій Вернидуб (головний тренер «Кривбасу»), 82 (друге попередження).

Обидві команди розпочали матч достатньо обережно і небезпечних моментів довелося чекати доволі довго. Проте перший же такий епізод біля воріт «Кривбасу» перетворився на гол. Стандарт приніс «Колосу» перший успіх у цьому сезоні. Болбат виконав навіс зі штрафного і Ільїн другим темпом повторив навіс, але вже з іншого флангу. Оріховський пробив головою у стійку, а от на добиванні першим був Гончаренко, який, як і Болбат, Мякушко та Попов, проводив свій перший офіційний поєдинок за нашу команду – 1:0.

По перерві Юрій Вернидуб зробив одразу дві заміни, в той час, як Ярослав Вишняк залишив на полі тих же 11 гравців, що вийшли з перших хвилин. На 50-й хвилині гарний дебют собі міг влаштувати Попов, але Кіріл ударив головою повз ворота після подачі кутового. «Кривбас» же вперше серйозно потурбував Волинця лише на 53-й хвилині, коли капітан гостей Хомченовський непогано приклався до м’яча із-за меж штрафного, але пробив прямо по центру воріт.

На 82-й хвилині здали нерви у Юрія Вернидуба і за суперечки з арбітром він отримав друге попередження і був змушений додивлятись матч поза технічною зоною для тренера. Фінальна спроба штурму від «Кривбасу» ледь не принесла їм успіх.

На останній компенсованій 4-й хвилині, Хобленко з кутового міг врятувати нічию для проте не влучив у ворота з вигідної позиції.

В якості підсумку, звичайно привітаємо нашу команду з перемогою у цій грі, всю футбольну спільноту України з початком сезону і окрема подяка ЗСУ за можливість грати у футбол в такий час!