Запасні: 33.Маханьков, 4.Ставничий, 24.Зозуля, 19.Соловйов, 27.Кузик, 7.Лисенко, 29.Ємець, 44.Чоботенко.

«Металіст»: 23.Рибка-к, 47.Романюк, 2.Мизюк, 6.Ралюченко, 26.Каплієнко, 29.Танковський (21.Багачанський, 72), 8.Панасенко (17.Демченко, 85), 7.Коркішко, 14.Книш (22.Клименчук, 81), 12.Підлепенець, 9.Прядун.
Запасні: 99.Костик, 70.Чідомере, 88.Рязянцев, 69.Шамич, 27.Шопін.

Асистенти арбітра: Олексій Миронов, Володимир Шланчак
Спостерігач арбітражу: Віктор Дердо
Делегат: Геннадій Прокопович

Попередження: Золотов, 30, Новак, 57, Ісаєнко, 90, Безбородько, 90+2 - Каплієнко, 35
Вилучення: Каплієнко ("Металіст"), 89 хвилина - друге попередження

До цього матчу відновились Новак та Мякушко, які пропустили попередню гру через хворобу і, забігаючи наперед, саме Мякушко врешті і став героєм матчу. "Колос" почав дуже активно, вже на 3хв Вадим Мілько здійснив дальній постріл з-за штрафної. Точка, така як з "Рухом", проте цього разу без рикошету і Рибка був на місці. На 6-й хвилині вже Болбат потурбував Рибку і це був другий акцентований удар в площину воріт від гравців "Колосу" на стартових хвилинах.

Далі гра заспокоїлась на досить тривалий час і з м'ячем переважно працювали центральні оборонці обох команд. Невеличкий "вибух" у грі стався на 27-й хвилині, коли у "Металіста" вийшла непогана атака, яку завершував Каплієнко, проте його потужний удар прийшовся вище воріт Волинця.
45хв поперечина виручила "Колос" після подачі кутового. Коркішко виграв повітря і пробив в протихід Волинцю - на щастя каркас воріт зіграв в цьому епізоді за нас.

По перерві на полі з'явився Денис Безбородько, який замінив Кіріла Попова і одразу ж на перших секундах 2-го тайму мав просто чудовий момент аби відкрити рахунок, але харків'ян вже вкотре у цій грі виручив Олександр Рибка. Гра у другому таймі стала дещо цікавіше і гол, як то кажуть, назрівав, питання в які ворота?
І от на 72-й хвилині "Колос" провів кінжальну атаку, в якій все було зроблено в темп і з філіграною точністю, особливо останній пас Бобата на Мякушка, ну і майстерний удар на виконання Сергія. Півзахисник "Колосу" закрутив м'яч у дев'ятку без жодних шансів для Рибки - 1:0.

Кінцівка виявилась нервовою і врешті не обійшлося без вилучення. Олександр Каплієнко за штовханину з Ісаєнко отримав жовту картку, яка була для нього другою у цьому матчі.
Вже в компенсований час на 90+3 хвилині "Металіст" отримав шанс врятуватися і Коркішко пробив зі штрафного дуже небезпечно, але Волинець нехай не без проблем, але відбив цей непростий удар.
Таким чином, "Колос" здобув третю перемогу у 4-х стартових турах та закріплюється у верхній частині турнірної таблиці.