«Колос»: 25.Волинець, 3.Гончаренко, 21.Новак, 35.Золотов, 15.Чорноморець, 14.Мілько-к (9.Смирний, 46), 10.Оріховський (99.Задоя, 89), 50.Болбат, 47.Мякушко (11.Ісаєнко, 71), 69.Ільїн (7.Лисенко, 89), 23.Попов (22.Безбородько, 55).
Запасні: 33.Маханьков, 4.Ставничий, 24.Зозуля, 19.Соловйов, 27.Кузик.

«Рух»: 79.Паньків-к, 96.Слюсар, 73.Лях, 29.Дідик, 77.Сич, 63.Сапуга, 5.Федорчук, 23.Бойчук (99.Рунич, 65), 30.Де Паула (10.Притула, 81), 11.Соломон (60.Непейпієв, 65), 7.Климчук.
Запасні: 89.Герета, 4.Холод, 15.Підгурський, 17.Мисик, 6.Довгий, 22.Карабін.

Асистенти арбітра:  Станіслав Марулін, Володимир Думенко
Четвертий арбітр: Дмитро Панчишин
Спостерігач арбітражу: Олег Плужник
Делегат: Юрій Іванченко

Попередження: Мілько, 35, Новак, 51 Безбородько, 57 Золотов, 65 - Дідік, 45+1, Де Паула, 50, Соломон, 61

Одразу слід зазначити, що Ярослав Вишняк не зробив жодної зміни у стартовому складі, у порівнянні з минулим матчем, хоча в заявці "Колосу" і з'явився кращий бомбардир поточного чемпіонату Денис Безбородько. І на поле стадіону "Колос" у Ковалівці в старті вийшли всі ті 11 футболістів, що розпочинали гру 1-го туру проти "Кривбасу".

"Колос" відкрив рахунок у грі достатньо швидко. Солний прохід лівим флангом від Сергія Мякушка, який пройшов повз двох гравців "Руху" мов ніж скріз масло та зробив простріл до штрафної суперника.

Далі шішла скидка в центральну зону, де набігаючий Вадим Мілько пробув дуже потужно. Нашому капітану допоміг рикошет від Слюсара, але це вже, як то кажуть, не наші проблеми - на табло стадіону "Колос" рахунок змінився на 1:0.
"Рух" створив перший момент на 22 хвилині. Соломон небезпечний навіс і Волинець не без проблем перевів м'яч на кутовий, діставши його з-під перекладини. "Колос" не забарився з відповіддю і вже в наступній свої атаці небезпечно пробивав Ільїн, Паньків виявився на місці - кутовий.

На 34-й хвилині "Колос" втратив дуже чудовий шанс аби подвоїти рахунок. Пресинг на чужій половині поля дав свої плоди у вигляді грубої помилки захисника "Руху", який невдало віддав пас назад на свого голкіпера. М'яч перехопив Попов, перед яким були вже порожні ворота ,але наш молодий форвард трішки поспішив з ударом і у підсумку запустив м'яч далеко вище воріт.

У другому таймі на полі у "Колосу" з'явились з перших хвилин Євгеній Смирний, замінивший Вадима Мілько, а через 10 хвилин на поле вийшов і новачок Денис Безбородько. І вже за кілька хвилин після свого виходу Денис міг вперше відзначитись в цьому чемпіонаті і за "Колос". Він класно відірвався від захисника, прийняв м'яч у штрафному майданчику і пробив з гострого кута, але Паньків врятував свою команду і в цьому епізоді.

На 68-й хвилині могла спрацювати заміна і у Кучука, але Непейпієв пробив вище воріт після подачі кутового.
Своє слово новачок "Колосу" у цій грі все ж таки сказав. На 83-й хвилини Денис Безбородько класно пробив в дальній кут і м'яч від стійки залетів у сітку воріт Паньківа.
Таким чином наша команда здобула другу перемогу на старті чемпіонату та наразі демонструє стовідсотковий показник - 6 очок з 6 можливих.
У 3-му турі VBET Ліги "Колос" в гостях зіграє проти ужгородського "Минаю". Цей матч має відбутись 5-го вересня.