"Колос" завершив збори перемогою і вирушає додому

17.02.2022

В своєму заключному контрольному матчі на зборах в Туреччині "Колос" переграв чинних чемпіонів Естонії з команди "Левадія" 3-1 і з гарним настроєм повертається додому.

Героєм останнього турецького товариського поєдинку став новачок нашої команді Сергій Мякушко, який відкрив рахунок у грі в середині першої половини, та поставив крапку у матчі наприкінці основного часу, коли перевага ковалівців була мінімальною.

Відзначимо, що після першого голу від Мякушко, естонці за п'ять хвилин зрівняли рахунок, проте на 56-ій хвилині "Колос" знову вивів вперед Олег Ільїн. Мякушко ж провів гру на високому рівні, і не випадково, що саме Сергій своїм влучним ударом закрив цю зустріч.

Команда Ярослава Вишняка у доброму гуморі повертається у п'ятницю 18 лютого додому, та вже у Ковалівці буде готуватися до стартового матчу другої половини чемпіонату - 28 лютого в рамках 19-го туру УПЛ "Колос" у Львові зіграє проти "Руха".

17.02.2022р. Туреччина, Белек. 17:00. Контрольний матч
"Колос" (Ковалівка, Україна) - "Левадія" (Таллінн, Естонія) - 3:1 (1:1)
Голи: С.Мякушко, 29, 88; О.Ільїн, 56 - Агірі, 34
"Колос": 25.Волинець (31.Пахолюк, 80), 5.Петров, 21.Новак, 35.Золотов, 14.Мілько(К), 15.Чорноморець,
10.Оріховський (90.Богданов, 70), 17.Тотовицький, 47.Мякушко, 69.Ільїн, 67.Ісаєнко (Ренан, 75)