Контрольний матч. Колос - Лісне - 4:0

24.03.2024

У неділю, 24 березня, головна команда "Колос" заповнила паузу в чемпіонаті, зігравши контрольний матч проти ФК "Лісне". Ковалівці впевнено перемогли суперників з рахунком 4:0.

До честі аматорів Київщини, вони майже увесь перший тайм тримали свої ворота "сухими", але перед самою перервою захисник у своєму карному майданчику зіграв рукою після прострілу і арбітр призначив пенальті. Павло Оріховський з точки не схибив - 1:0.

У другому таймі наші хлопці виглядали потужніше і зуміли забити ще тричі. На 59-й хвилині неймовірно красивий гол у девʼятку провів Влад Велетень; за пʼятнадцять хвилин після прострілу Велетня з флангу відзначився Денис Безбородько; а крапку у грі поставив бразилець Дієго, який скористався дотепним пасом Антона Салабая.

Продовжуємо готуватися до матчу 22-го туру VBET-Ліги проти "Дніпра-1", який пройде найближчої неділі у Ковалівці.