08.06.2023

8 червня, 2023р. 13:00
Першість Київської області. U-17. ФІНАЛ
"Колос" (Ковалівка) - "Колос-2" (Ковалівка) 1:4
Голи: Пилипенко, 10 - Урбан, 60 (пен.), Гацько, 63, Ковальчук, 66, Євтушок, 80+1

"Колос": 71.Коробченко, 23.Сухомлин, 99.Рябченко, 95.Руденький, 34.Давиденко (31.Стекольщіков, 80), 14.Пилипенко (38.Мартиненко, 80), 5.Голіченко (3.Жестков, 73), 24.Чопенко (22.Парпієв, 63), 25.Чемер (55.Цілик, 50), 5.Тригуб, 27.Сидоренко (21.Копицин, 79).
Занасний: 12.Кладько.
Тренер - Володимир Далекий.

"Колос-2": 1.Биценко, 49.Шершень (24.Шепетько, 75), 6.Лукашевич, 33.Данніков (21.М.Кокора, 46), 17.І.Кокора (18.Сухонос, 52), 5.Стукало (11.Гацько, 58), 27.Ковальчук, 77.Куделін (2.Войтко, 73), 8.Урбан (15.Гринь, 75), 7.Захарків (25.Литвиненко, 46), 20.Євтушок.
Запасні: 10.Потієнко, 26.Парубочий.
Тренер - Олег Давиденко.

Так сталось, що у цій віковій категорії чемпіонату Київщини у фіналі зустрілись дві команди академії нашого клубу. У півфіналах "Колос" з рахунком 2:1 подолав опір "Чайки", а "Колос-2" з куди меншими проблемами з рахунком 7:1 переміг МФК "Бровари".
Рахунок доволі швидко відкрила команда Володимира Далекого, завдяки індивідуальним діям Пилипенка, який запресингував суперника на чужій половині поля, відібрав м'яч та пробив у дальній кут.
І зовсім нічого не віщувало такої розв'язки, скоріш за все багато хто сподівався побачити ще й серію пенальті, адже до 60-й хвилини на полі відбувалась практично рівна боротьба.

Але команда Олега Давиденка протягом 6 хвилин кардинально змінила ситуацію на полі на свою користь і рахунок з 1:0 перетворився на 1:3. Віт такого шоку оговтатись гравці у білій формі так і не змогли, на останок пропустивши в компенсований час і четвертий гол у власні ворота.
У підсумку в ковалівському дербі перемагає "Колос-2" та стає переможцем першості Київської області у категорії U-17.