Наступна новина

Наші дівчата в збірній!

ЖФК Колос

02.11.2022

Гравці ЖФК "Колос" Ліліана Сербук (нападник) та Марина Дуднік (воротар) викликані до збірної України WU-19.

Також до лав цієї команди викликана і Ірина Саніна, в якості тренерки воротарів.

Молодіжна дівоча збірна України WU-19 проводитиме навчально-тренувальний збір терміном з 3-го по 6 листопада в місті Львів та візьме участь у першому раунді Чемпіонату Європи УЄФА 2022/2023 в період з 7-го по 15 листопада у Ізраїлі.

Ірина САНІНА. Народилась 8-го жовтня 1985 року в місті Донецьк. Футбольну кар'єру розпочала в місцевій «Донеччанці». У Вищій лізі жіночого чемпіонату України дебютувала в 1998 році. У команді виступала до завершення сезону 2005 року.

У 2007 році перейшла до «Житлобуду-1», у футболці якого дебютувала 13 травня в переможному (6:2) домашньому поєдинку 1-о туру проти «Атекс-СДЮШОР №16». Ірина вийшла на поле в стартовому складі та відіграла увесь матч, а на 87-й хвилині отримала жовту картку. У складі харківського клубу також дебютувала в жіночій Лізі чемпіонів (9 серпня 2007, «Житлобуд-1» - «Динамо» (Тбілісі), 14:0).

З 2012 року залучалася до збірної України. Вперше до заявки на матч потрапила 19 вересня 2012 року в переможному (1:0) поєдинку чемпіонату Європи проти Фінляндії. Восени 2022 року завершила кар'єру в збірній України.

Літом 2021 року Ірина Саніна уклала контракт з футбольним клубом "Колос".

Ліліана СЕРБУК. Народилась 27.09.2005р. у місті Ірпінь.

Виступала за:

- 2018/19 фут. академія «Аліни Горобець» (футзал)

- 2019/20 соціальний клуб FC «Real Madrid» (футзал)

- 2020/21 FC «Олімп» (з хлопцями)

А вже у сезоні 2021/22 Ліліана приєдналась до жіночого колективу з Ковалівки. В поточному сезоні є кращим бомбардиром "Колосу", забивши у 7 матчах чемпіонату - 4 голи.

Марина ДУДНІК. Народилась 14.03.2004р. у місті Вінниця.

З 2018 по 2021 рік грала за команда "ЕМС-Поділля".