КМ. Колос - Діназ - 2:0

09.07.2023

У неділю, 9 липня, «Колос» провів контрольний поєдинок проти команди Першої ліги ПФЛ «Діназ» (Вишгород) та переміг суперників з рахунком 2:0.

У першому таймі ковалівці зіграли у такому складі: Пахолюк, ГНП, Ільїн, Бурда, Велетень, Бондаренко, Богданов (К), Оріховський, Цуріков, Салабай, Демченко.

У першій половині Влад Велетень відкрив рахунок головою після подачі Олега Ільїна - 1:0.

А у другому таймі ковалівці зіграли у такому складі: Горох, Гончаренко, Криворучко, Ємець, Золотов, Лучкевич, Мілько (К), Болбат, Гусол, Мякушко, Безбородько.

У середині другої половини Денис Безбородько красивим ударом після подачі з кутового подвоїв перевагу нашої команди - у підсумку 2:0 на користь «Колоса»!

У понеділок, 10 липня, хлопці Ярослава Вишняка проведуть контрольний поєдинок проти ФК "Чернігів" - гра пройде у Ковалівці, стартовий свисток о 16:00.