U-19. 10 тур. Колос - Шахтар - 1:3

Колос U-19

17.10.2024

17 жовтня наша юнацька команда провела домашню гру 10-го туру проти донецького "Шахтаря". Ковалівці вигравали 1:0, але у підсумку поступилися 1:3.

В першій половині була рівна гра, а перед самою перервою наші вийшли вперед. Після подачі зі штрафного від Нікіти Зегрюка, гості вибили мʼяч подалі, але Андрій Бойко зробив передачу у карний майданчик, де Владислав Шершень пробив у ніжній кут - 1:0!

У другому таймі гірники перехопили ініціативу, але схилити шальки терезів на свою користь зуміли лише наприкінці гри. Зрівняв рахунок на 76-й хвилині ударом в девʼятку Владислав Тютюнов; згодом дальнім ударом вивів донеччан вперед Віктор Цуканов; а ще за три хвилини Олександр Башмарін після сольного проходу зробив перевагу "Шахтаря" +2.

Після цієї поразки (першої у сезоні) "Колос" залишився на третій сходинці турнірної таблиці, а наступну гру проведе у гостях проти юнаків "Полісся".