U-19. 16 тур. Колос - Оболонь 3:0

Колос U-19

01.12.2023

У 16-му турі чемпіонату U-19 "Колос" доволі впевнено переміг "Оболонь" 3:0.

Протягом матчу перевага нашої команди не викликала сумнівів, а рахунок був відкритий на 33-й хвилині. Після прострілу Романа Кузика атаку пʼятою(!) продовжив Олег Криворучко, і мʼяч відскочив до Артема Гусола, який спокійно покотив круглого у ворота - 1:0.

По перерві наші заграли ще активніше, і моментів біля воріт оболонців було набагато більше. Що і втілилося у голи ковалівців. На 60-й хвилині хороший прорив правим флангом організував Ростислав Ковальов, і після його навісу на добиванні здорово зіграв Віктор Тригуб - 2:0.

А ще за чотири хвилини Олег Криворучко виконав якісний навіс з лівого флангу, а Олексій Безручук головою переправив мʼяч у сітку - 3:0!

"Колос" після цієї перемоги набрав 24 очки та продовжує перебувати на сьомій сходинці турнірної таблиці. За тиждень ковалівці зіграють на виїзді проти "Чорноморця" і після цієї гри Чемпіонат U-19 піде на зимову паузу.