U-19. "Колос" - "Металіст" 0:3

Колос U-19

10.09.2022

Чемпіонат юнацьких команд U-19. Сезон 2022/23. 4-й тур. 10 вересня 2022р. смт.Гребінки, стадіон «Авангард». 12:00.

«Колос» (Ковалівка) - «Металіст» (Харків) 0:3
Голи: Цвіренко, 42, Карпізін, 89, Горенко, 90+3

Вилучення: Биков ("Колос"), 15хв. - груба гра

Попередження: Корнійчук, 30, Криворучко, 44, Шалабай, 80 - Цвіренко, 15, Влага, 31, Рустамов, 44, Оріховський, 88

«Колос»: 31.Пахолюк, 2.Биков, 18.Поправка, 14.Безручук, 8.Криворучко, 21.Ставничий-к, 15.Денисенко (24.Шалабай, 68), 9.Кузик, 5.Корнійчук, 67.Данилюк (69.Максименко, 62), 11.Тутєров.
Запасні: 25.Друі, 6.Дзюба, 17.Кривенко.

Старший тренер – Олександр Поздєєв.

«Металіст»: 97.Ярош, 4.Приходько, 3.Рустамов, 14.Влага, 2.Вернаттус, 8.Мельник, 11.Цвіренко, 22.Горяінов, 19.Кайдалов (21.Оріховський, 76), 10.Синчук (16.Горенко, 90+2), 18.Абрамов (17.Карпізін, 71, 15.Неледва, 90+2).
Запасні: 1.Шумілов, 6.Кисельов, 24.Грищенко.

Старший тренер: Сергій Прокопов.

Арбітр: Артем Очкуренко
Асистенти: Олег Якунь, Олексій Кравченко
Четвертий арбітр: Артем Тищенко
Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко

Погодні умови в сьогоднішній грі явно не сприяли "розумному" та технічному футболу і на перший план вийшло банальнее завдання взяти три очки. При всій повазі, суперник не "Рух" чи "Шахтар" і виконати це завдання сьогодні нашим хлопцям було цілком під силу. Проте вже на 15-й хвилині не витримали нерви у Євгенія Бикова, який відповів на провокацію суперника звичайним копняком під дупу, чого арбітр пробачити аж ніяк не міг - червона картка і "Колос" залишився у меншості фактично на весь матч.

Чи можна сказати, що це був ключовий епізод матчу, певною мірою - так. Суперник не домінував у більшості і не закривав "Колос" на його половині поля, але у вирішальних моментах одного гравця і саме на правому фланзі оборони нам явно не вистачало. Коли, здавалось би, команди підуть на перерву за рахунку 0:0, гостям вдалося провести гольову атаку і розпечатати ворота Івана Пахолюка.

У другому таймі підопічні Олександра Поздєєва, як могли грали за себе і того хлопця і навіть створювали моменти біля воріт суперника, проте врятувати гру їм не вдалося. Натомість, стомлені грою в меншості, ковалівці пропустили ще двічи вже в самому кінці матчу, зазнавжи не справедливої розгромної поразки.