U-19: «Колос» переграв «Львів» 2:0!

Колос U-19

30.10.2021

У матчі 13-го туру Чемпіонату U-19 «Колос» здобув перемогу над «Львовом» 2:0.

У першому таймі ковалівці організували кілька небезпечних атак, а на 17-ій хвилині відкрили рахунок. Даніїл Осадець здорово зіграв у відборі і зробив простріл у центр карного майданчика гостей. На м’ячі був першим Євген Данилюк, який розстріляв ворота Іллі Ольхового - 1:0.

Гості намагалися щось придумати в атаці, але наші хлопці мали два моменти, щоб збільшити перевагу. Але Осадець і Антон Салабай не реалізували вихіди сам на сам.

У другому таймі ще один вихід сам на сам із голкіпером «Львова» мав Данилюк, проте Євген не зумів прокинути м’яч повз Ольхового.

У подальшому «леви» перехопили ініціативу і шукали моменти для порятунку, але закрив цю гру блискучим ударом Олег Криворучко. В компенсований арбітром час Олександр Літвінов заробив штрафний на правому фланзі і після подачі м’яч підхопив Криворучко, після чого більярдним ударом вразив нижній кут воріт суперників.

2:0 - «Колос» перемагає і набирає 16 очок, піднявшись на десяту сходинку в турнірній таблиці. Наступний матч - за тиждень, знову вдома, проти лідера чемпіонату донецького «Шахтаря».