U-19. ЛНЗ - Колос - 0:4

Колос U-19

15.09.2024

В матчі 6-го туру чемпіонату U-19 сезону 2024/2025 "Колос" у гостях переграв юнаків "ЛНЗ" з рахунком 4:0.

Ковалівці одразу приголомшили аутсайдерів чемпіонату потужним початком. На 4-ій хвилині захисник Андрій Бойко підключився до атаки наших та розстріляв ворота господарів. За дві хвилини Даніїл Денисенко заробив пенальті, який чітко реалізував Нікіта Зегрюк. А на 15-й хвилині Денисенко забив дуже красивий гол після індивідуального прориву по центру.

Від такого нокауту черкащани не відійшли і надалі "Колос" надійно контролював гру та м'яч. Всі питання зняв у середині другого тайму Володимир Ковальчук, який незадовго до цього вийшов на заміну.

Наша команда після цієї перемоги набрала 14 очок та піднялася на третю сходинку в турнірній таблиці. Попереду лише "Шахтар" та "Динамо". У 7-му турі юнаки "Колоса" зіграють вдома - 22 вересня приймаємо "Зорю".