«Колос»: 31.Пахолюк-к, 14.Биков, 4.Шершень, 18.Поправка, 8.Дорош (5.Корнійчук, 65), 13.Канаєв (23.Андрющенко, 46), 10.Іродовський, 17.Гусол (19.Ковальов, 46), 6.Безручук (16.Шалабай, 65), 15.Денисенко, 77.Кузик (21.Захарків, 77).
Запасні: 25.Друі, 11.Федоренко, 7.Данніков, 9.Тригуб.

«Динамо»: 1.Ігнатенко, 20.Гусєв, 5.Сизонюк (2.Єременко, 69), 17.Філатов, 8.Бенедюк-к, 22.Малиш, 37.Царенко (25.Зоренко, 59), 14.Яцик (21.Бойченюк, 59), 7.Кремчанін (9.Слесар, 69), 19.Маткевич, 11.Горбач (15.Тетеря, 87).
Запасні: 12.Авраменко, 6.Котуха, 18.Саленко, 16.Янчишин, 23.Василець

Арбітр: Іван Сухенко
Асистенти: Олег Якунь, Євген Слюсар
Четвертий арбітр: Владислав Грицай
Спостерігач арбітражу: Сергій Цимбал

У звітному матчі ковалівцяв протистояла команда, яка ще веде боротьбу за чемпіонство і тому на кожну гру налаштовується дуже серйозно. Та й загалом історія наших протистоянь з "Динамо" далеко не на нашу користь.
Отвже вже в першому таймі у воротах Івана Пахолюка побувало 2 м'ячі. Не дивлячись на територіальну та ігрову перевагу суперника, "Колос" намагався діяти конструктивно, але суттєвих загроз біля воріт киян не виникало.
У другому таймі номінальні гості зробили рахунок 4:0 на свою користь і лише після цього ковалівцям вдалося забити, як кажуть, гол престижу. Ростиславу Ковальову вдався хороший удар із-за меш карного майданичка і м'яч опустився в дальню дев'ятку.
Логічна та заслужена перемога киян, яким залишається сподіватись на малоймовірну осічку "Руха" на фініші сезону.