Попередження: Діхтярук, 56, Ухань, 60 - Поправка, 16, Канаєв, 50

«Чорноморець»: 31.Пірожок, 5.Марков, 2.Дихтярук-к, 19.Ішимський, 4.Ухань, 17.Баранюк (29.Бойко, 66), 91.Мельник, 22.Пшеничнюк, 11.Присяжнюк (16.Щекотилін), 10.Урсолов, 8.Ратушняк (20.Драч, 55).
Запасні: 1.Ширяєв, 14.Терещенко, 3.Граждан, , 88.Чепраков, 18.Макзенко.

«Колос»: 1.Пахолюк-к, 26.Биков, 13.Канаєв, 18.Поправка, 67.Дорош, 6.Андрющенко, 14.Безручук (24.Шалабай, 90+2), 17.Гусол (99.Ковальов, 46), 10.Іродовський, 15.Денисенко (9.Кузик, 82), 27.Тригуб (7.Данніков, 82).
Запасні: 31.Друі, 11.Федоренко, 5.Корнійчук, 21.Захарків.

Арбітр: Олексій Бородавка
Асистенти: Артем Голік, Олександр Брикун
Четвертий арбітр: Ірина Голіяк
Спостерігач арбітражу: Віктор Швецов

"Колос" першим пропустив у цій грі, після серії добивань господарі відкрили рахунок на 7-й хвилині. Але ще в першому таймі наші хлопці зуміли перелоомити хід гри та власне рахунок на свою користь.
На 21-й хвилині черговий красень-гол у дев'ятку поклав Денисенко - 1:1. А на 36-й хвилині Гусол реалізував пенальті, який заробив Іродовський - 1:2.
У другому таймі форвард "Колосу" Віктор Тригуб забив третій м'яч у ворота суперника та перший у складі нашої команди - 1:3.
Далі команда Олександра Поздєєва спокійно довела гру до перемоги та поклала в свою скарбничку чергові 3 очки.