УПЛ. 25 тур. Ворскла - Колос - 0:2. Нарешті перемога!

20.04.2024

У суботу, 20 квітня "Колос" провів у Полтаві матч 25-го туру VBET Ліги проти "Ворскли". Наша команда нарешті перервала свою неприємну серію та здобула перемогу з рахунком 2:0.

У першому таймі була рівна гра, команди не форсували події, а все найцікавіше відбувалося по перерві. На 53-й хвилині Олег Ільїн зі своєї половини поля віддав дальній пас на Безбородька. Денис прокинув м'яч собі на хід та неочікувано пробив з-за меж карного майданчика господарів - м'яч влучив у дальній нижній кут воріт! Наш форвард не забивав з 12 серпня минулого року, і нарешті йому вдалося відзначитись!

Полтавці активізувалися та заграли агресивніше, проте наш захист діяв надійно.

А другий гол ковалівців організували гравці, які вийшли на заміну. Антон Салабай, після того як послизнувся суперник, протягнув м'яч півполя та зробив пас на Велетня. Влад свій шанс не змарнував та майстерно переграв кіпера "Ворскли" Павла Ісенка!

У компенсований час відмітимо дебют в УПЛ захисника нашої юнацької команди Ігоря Дороша, який вийшов на заміну та офіційно дебютував у найвищому дивізіоні України.

2:0 - "Колос" набрав 28 очок та піднявся на десяту сходинку турнірної таблиці. У 26-у турі приймаємо за тиждень в Ковалівці "Олександрію".