УПЛ. 6 тур. Колос - ЛНЗ - 1:1 (відео)

16.09.2024

В матчі 6-го туру "Колос" та "ЛНЗ" зіграли в Ковалівці внічию 1:1.

Наші дуже активно почали і вже на 10-й хвилині відкрили рахунок. Розпочав гольову атаку Олег Криворучко, продовжив Артем Гусол, далі наш новачок Джованні Болівар у боротьбі із захисником покотив мʼяч на Максима Третьякова, який реалізував свій шанс - 1:0.

Це був перший домашній гол "Колоса" в новому сезоні.

Гості зрівняли результат на 65-й хвилині. Момо після подачі кутового головою переправив мʼяч у ворота Івана Пахолюка.

Надалі пішла відкрита гра - вирвати перемогу могли і ковалівці, і черкащани. Але нічийний рахунок зберігся.

Наступну гру в чемпіонаті ми знову проведемо вдома - у понеділок, 23 вересня (15:30) приймаємо луганську "Зорю".

VBET Українська Прем'єр-ліга. Сезон 2024/2025. 6-й тур.
с.Ковалівка (Київська обл.), стадіон "Колос". 16.09.2014; 18:00

«Колос» – ЛНЗ - 1:1 (1:0)
Голи: Третьяков (10) – Момо (65)
Попередження: Болівар, 35 – Бойко, 47, Топалов, 53

«Колос»: Пахолюк – Цуріков, Бондаренко, Козік, Поправка – Краснічі (Дієго, 62), Криворучко (Салабай, 61) – Гусол (Велетень, 62), Оріховський, Третьяков (Ільїн, 82) – Болівар (Паулаускас, 75)
Запас: Горох, Мисак, Шершень, Бурда, Алефіренко, Безбородько
Головний тренер - Олександр Поздєєв

ЛНЗ: Кучеренко – Г.Пасіч, Муравський, Саліху (Авагімян, 20), Путря (Норенков, 69) – Нонікашвілі, Яшарі, Бойко (Бар, 76) – Момо, Молло (Халайла, 69), Топалов (Олійник, 69)