VBET Ліга. Інгулець - Колос 0:1. Текстова трансляція

13.04.2023

Шавновні вболівальники! Звертаємо вашу увагу, що матч 21-го туру VBET Ліги "Інгулець" - "Колос" буде показаний в прямому ефірі лише на ОТТ-платформі Сетанта.

Матч відбудеться в Києві на стадіоні ім.Баннікова. Стартовий свисток має прозвучати о 14:00.

Вашій увазі текстова трансляція головних подій цього матчу, яка буде проводитись в цій новині.

13:45 - вашій увазі офіційний протокол матчу.

14:00 - команди з'являються на полі стадіону ім.В.Баннікова.

14:04 - команди та офіційні особи матчу традиційно вшанували хвилинрою мовчання пам'ять загиблих воїнів ЗСУ та цивільних українців через військову агресію росії.

14:05 - пролунав стартовий свисток Володимира Новохатнього. Гра розпочалась!

4хв - Інгулець виконав перший кутовий в матчі - біля наших воріт все спокійно.

12хв - покищо на полі відбувається спокійна гра, жодна з команда не форсує подій та не створує тиску на ворота суперника.

24хв - Інгулець завдав першого удару по воротах Волинця. Головкін пробив повз ворота із-за меж штрафного майданчику. Колос станом на цю хвилину кіпера суперників ще не турбував.

31хв - Інгулець виконає кутовий з лівого флангу. Волинець грає впевнено на виході та кулаками вибиває м'яч подалі від своїх воріт.

35хв - перший момент біля воріт Інгульця. У Лисенка удар явно не вийшов, а нагода була відмінна.

40хв - Колос виконав кутовий з правого флангу, захисники Інгульця відвели загрозу, повторний навіс від Оріховського і знову захист петрівців на висоті.

41хв - ГОООООООЛ! Капітан Колосу Вадим Мілько відкриває рахунок у грі, чудово замкнувши дальню штангу після подачі кутового - 0:1!

43хв - в кінцівкі тайму гра явно поживилась. Інгулець активно пішов вперед, намагаючись зрівняти рахунок ще до перерви.

ПЕРЕРВА. Команди йдуть на відпочинок за рахунку 1:0 на користь Колосу.

46хв - ДРУГИЙ тайм розпочався. Сергій Ковалець зробив одразу дві заміни у складі своєї команди:

Марусіч замість Кравчука та Нагієв замість Сидоренка.

52хв - заміна у складі Колосу. Замість Володимира Лисенка на поле вийшов Денис Безбородько.

62хв - перше попередження у грі в пасиві Микити Кравченка за грубий фол проти суперника в центрі поля.

66хв - заміна у скалід Інгульця. Резепов вийшов на поле замість Козиренка.

71хв - заміна у складі Інгульця. Запорожець вийшов на поле замість Кухарука.

73хв - заміна у складі Колосу. Замість Павла Оріховського на поле вийшов Сергій Болбат.

84хв - подвійна заміна заміть у складі Колосу: замість Олега Ільїна та Дениса Безбородька, який отримав травму, вийшли Кіріл Попов та Владислав Велетень.

86хв - жовту картку отримав Владислав Велетень за жорсткий підкат проти суперника в центрі поля.

87хв - Попов небезпечно пробивав з гострого кута, але Паламарчук був готовий до цього пострілу форварда Колосу.

90+1 - жовту картку отримує Марусич за зрив перспективної атаки Колосу та фол проти Велетня.

90+4 - Євгеній Смирний отримує жовту карту.

90+4 - воротар Інгулеця Олексій Паламарчук підключився до останньої атаки своєї команди і завдавав небезпечного удару по воротам Волинця. На щястя для ковалівців - м'яч полетів повз ворота.

Арбітр матчу Володимир Новохатній дає фінальний свисток. Колос перемагає Інгулець з рахунком 1:0!

Вітаємо вболівальників з ПЕРЕМОГОЮ! Дякуємо за підтримку!

Дякуємо ЗСУ за можливість грати у футбол та радувати вболівальників перемогами!