«Колос»: 25.Волинець-к, 15.Чорноморець, 44.Чоботенко, 35.Золотов, 90.Богданов, 29.Ємець, 69.Ільїн (91.Гусол, 78), 47.Мякушко (8.Велетень, 71), 10.Оріховський, 50.Болбат (48.Криворучко, 65), 22.Безбородько (23.Попов, 71).
Запасні: 31.Пахолюк, 72.Фесюн, 24.Зозуля, 7.Лисенко.

«Динамо»: 1.Бущан, 2.Вівчаренко, 7.Кабаєв (91.Волошин, 60), 8.Шепелєв (5.Сидорчук, 60), 9.Перріс, 15.Рамірес (19.Гармаш, 75), 18.Андрієвський (10.Шапаренко, 68), 24.Тимчик (3.Боль, 75), 25.Дячук. 29.Буяльський-к, 34.Сирота.
Запасні: 35.Нещерет, 20.Караваєв, 22.Лонвейк, 37.Царенко, 44.Дубінчак, 77.Беніто, 92.Рамадані.

Асистенти арбітра: Петро Котубей, Юрій Синишин
Четвертий арбітр: Дмитро Кубряк
Спостерігач арбітражу: Андрій Таран
Делегат: Андрій Шандор

Початок матчу було скасовано через масштабну повітряну тривогу в Україні. Команди встигли лише вийти на поле та привітатись одна з одною, після чого арбітр повів їх в укриття стадіону "Колос".
На щастя тривала вона всього 30 хвилин та не мала критичних наслідків (як це вже часто бувало), у вигляді ракетних або "шахедних" обстрілів рашистів.
Після короткої розминки, команди розпочали гру. Початок був для "Колосу" зовсім неприємним. Під пресингом суперника Євгеній Волинець припустився помилки і кияни повели в рахунку.
Загалом на полі відбувалась спокійна гра з боку обох команд і в той же час вона була цікавою, в якій вистачало гольових моментів, зокрема у ковалівців.
"Колос" цілком міг зрівняти рахунок в середині першого тайму, але удар Золотова прийшовся у стійку, а Оріховський за перспективного заходу до штрафного майданчику не знайшов адресу та обрав шлях удару по воротам, який був заблокований захисниками.
Непогано також на 39-й хвилині пробивав Мякушко, але прямо в зону голкіпера і Бущан без проблем забрав цей м'яч.
"Динамо" в свою чергу створило чергові загрози біля воріт Волинця лише в самому кінці тайму. Обидва епізоди за участі Буяльського і в обох капітан "Динамо" міг забивати - "Колосу" відверто пощастило.

Другий тайм команди розпочали без замін. "Динамо" не нагнітало, а "Колос" намагався зрівняти рахунок. На 54-й хвилині Безбородько класно зіграв індивідуально та непогано пробив з дальної дистанції - Бушан на місці.
А от на 68-й хвилині динамівці провели показову атаку, яку чудовим ударом завершив Андрієвський - 0:2.
Навіть в такій ситуації "Колос" не склав зброю і не залишав спроб врятувати гру. І слід сказати, шанси, і досить непогані, для цього були.

На 71-й хвилині Богданов не реалізував вихід з Бущаном, який відверто врятував в цьому епізоді свою команду. 77 хвилина зі зручної позиції з 16 метрів, коли ніхто не заважав пробивав Оріховський - в руки Бущану.
На 84-й четвертій хвлині "Колос" створив ще дві супернагоді. Спочатку Гусол не влучив по м'ячу, замикаючи чудовий простріл від Оріховського, кияни вибили м'яч на кутовий. Після подачі цього кутового Чоботенко пробивав класно головою і знову бездоганно діяв Бущан.
Одним словом, "Колос", як мінімум награв сьогодні на один гол, а то й більше, але, на жаль, вкотре реалізація підвела ковалівців.
А от "Динамо", як кажуть на класі, вже у компенсований час забило третій м'яч, чим закрило цб гру на свою користь.