«Колос»: 25.Волинець, 15.Чорноморець, 44.Чоботенко, 21.Новак, 90.Богданов (48.Криворучко, 82), 17.Кравченко, 14.Мілько-к, 10.Оріховський (23.Попов, 66), 50.Болбат (47.Мякушко, 46), 69.Ільїн (8.Велетень, 66), 7.Лисенко (11.Ісаєнко, 46).
Запасні: 33.Маханьков, 31.Пахолюк, 24.Зозуля, 35.Золотов, 29.Ємець, 91.Гусол.

«Олександрія»: 77.Шевченко, 4.Бабогло, 6.Ковалець-к, 8.Кулаков (73.Кобзар, 76), 11.Мірошніченко, 14.Сігеєв, 18.Логінов, 22.Скорко (20.Шулянський, 90), 30.Копина, 91.Михайленко (17.Кожушко, 67), 95.Мустафаєв (27.Матюшенко, 76).
Запасні: 1.Горох, 2.Савченко, 3.Чубатий, 5.Ващенко, 19.Гунічев, 66.Бондаренко, 79.Єрмаков.

Асистенти арбітра: Олександр Жуков, Віктор Матяш
Четвертий арбітр: Софія Причина
Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба
Делегат: Олександр Каденко

Нажаль, "Колос" не зумів наблизитись впритул до "Олександрії" після цього матчу та загострити інтригу у боротьбі за 5 місце. Гості дуже швидко забили два м'ячі, чим значно ускладнили завдання ковалівцям в цьому матчі і однозначно зруйнували початковий план на гру.
Повернутись у гру "Колос" міг ще в першому таймі, але удар Ільїна потягнув Шевченко. Більш реальний момент був у ковалівців наприкінці гри, коли Велетень лише на кілька сантиметрів не дотягнувся до м'яча, після прострілу з флангу. Забий Влад, рахунок 1:2 і грати ще більше 10 хвилин, але...
Як сказав після гри гооловний тренер "Колосу" Ярослав Вишняк, його команда сьогодні не награла на позитивний результат, хоча всі хлопці і старались.
В наступному турі "Колос" зіграє в гостях проти "Дніпра-1", після чого прийме вдома київське "Динамо".