«Металіст»: 96.Єрмолов, 47.Романюк, 2.Мизюк, 31.Порох, 11.Картушов, 4.Чайковський (28.Самуел, 83), 8.Панасенко (21.Багачинський, 70), 17.Демченко-к, 7.Коркішко (10.Наумець, 33), 23.Бойчук (88.Рязанцев, 83), 9.Прядун.
Запасні: 99.Костик, 5.Ніколишин, 3.Паті, 69.Шамич, 33.Коррал, 70.Чідомере.

«Колос»: 25.Волинець, 15.Чорноморець, 3.Гончаренко, 44.Чоботенко, 17.Кравченко, 14.Мілько-к, 90.Богданов (47.Мякушко, 62), 9.Смирний, 10.Оріхоський, 69.Ільїн (8.Велетень, 85), 22.Безбородько (7.Лисенко, 62).
Запасні: 33.Маханьков, 72.Фесюн, 21.Новак, 35.Золотов, 24.Зозуля, 48.Криворучко, 23.Попов.

Асистенти арбітра: Петро Котубей, Денис Сердюк
Четвертий арбітр: Роман Блавацький
Делегат: Сергій Головченко
Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов

Обом командам вкрай були необхідні залікові очки в цьому матчі і бажано, звісно 3. Але у підсумку кожен колектив здобув по одному балу до турнірної таблиці.
На початку гри команди обмінялись небезпечними моментами: удар гравця "Металісту" з близкої відстані був вище воріт, а от удар Богданова із-за меж штрафного потягнув воротар харків'ян та переправив м'яч на кутовий.
Загалом, за якістю моментів, "Колос" у першому таймі виглядав цікавіше. Адже тут можна пригадати і щільний удар зі штрафного Богданова і непоганий момент Оріховського, а також найкращий шанс у Безбородька наприкінці тайму. Нажаль, витиснути з тих епізодів гол ковалівцям так і не вдалось.

А от вже тайм другий пройшов більше під знаком домінування господарів. На самому початку другої половини "Металіст" заробив право на пенальті після порушення Кравченка проти Демченка. Прядун пробив на силу, але Волинець відбив цей удар та зберіг свої ворота недоторканими.
"Колос" у другому таймі ще більше сконцентрувався на обороні, розраховуючи на шанси у контратаках. І якщо оборонні дії, можна сказати, принесли нам успіх, оскільки ковалівці врешті у цій грі не пропустили, то в атаках та контратаках позитивного результату "Колос" не досяг.
Нічія 0:0, яка навряд чи порадує жодну з команд і "Колос" їде додому готуватись до домашньої гри проти "Металісту 1925", який до речі, зіграє 2 квітня свій матч проти "Дніпра-1" у Ковалівці.