«Колос»: 25.Волинець-к, 29.Ємець, 3.Гончаренко, 44.Чоботенко, 17.Кравченко, 90.Богланов, 9.Смирний (69.Ільїн, 56), 50.Болбат (47.Мякушко, 66), 10.Оріховський (8.Велетень, 79), 22.Безбородько (23.Попов, 79), 11.Ісаєнко (7.Лисенко, 46).
Запасні: 33.Маханьков, 72.Фесюн, 21.Новак, 15.Чорноморець, 35.Золотов, 24.Зозуля, 14.Мілько.

«Минай»: 13.Бандура-к, 5.Кравчук, 4.Чуєв (73.Мельник, 89), 33.Гончар, 8.Булеза, 44.Вітенчук, 76.Шишка (32.Петько, 79), 17.Воробчак (78.Рогозинський, 90+3), 22.Твердохліб, 7.Гечев, 23.Нємчанінов.
Запасні: 31.Савченко, 2.Дмитрук, 21.Паламар, 9.Колесник, 20.Голуб, 10.Байдал.

Асистенти арбітра: Денис Сердюк, Денис Романов
Четвертий арбітр: Дмитро Кубряк
Спостерігач арбітражу: Віталій Годулян
Делегат: Олександр Каденко

Перед матчем, президент "Колосу" Андрія Засуха вручив чек на 500 000 гривень представнику Фонду "Трибуна Герїв", в знак підтримки воїнів-фанатів, які загинули, захищаючи нашу Батьківщину. Це був вже другий такий внесок від нашого клубу в цей Фонд, попердній, який "Колос" вручив в першому колі чемпіонату, був також на 500 000 гривень.

Щодо самої гри, то тут все було максимально просто та прагматично. У кожної команди були свої вагомі причини аби будь-якою ціною взяти сьогодні три очки. Удача, у підсумку посміхнулась "Минаю", який взяв ці бажані три очки у цьому матчі.

Вже на 9-й хвилині кутовий приніс успіх гостям, коли Кравчук був кращим на всіх на другому поверсі та відкрив рахунок у грі. "Колос" мав чудовий шанс аби відігратись ще в першому таймі, але удар Павла Оріховського прийшовся у стійку.

У другій половині, заміни від Ярослава Вишняка та власне і сам рахунок спонукали ковалівців діяти більш активно, що вони власне і робили. І тут ще одну супернагоду не використав Володимир Лисенко. Якби на 64-й хвилині рахунок став 1:1, то невідомо в чий бік врешті б схилились шальки терезів цього матчу. Проте у футбольній спільноті це "якби" завжди було питанням риторичним, тому і ми особливо не будемо розвивати цю тему.

"Минай" врешті зберіг необхідний для себе результат, ну а "Колос", нажаль, не зумів порадувати своїх прихільників першою домашною перемогою у другому колі чемпіонату.