Влад Велетень дебютував у олімпійській збірній України!

05.06.2024

Напередодні олімпійська збірна України в межах підготовки до Олімпіади 2024 в Парижі стартувала на міжнародному турнірі у Франції і перемогла команду Індонезії 3:0.

Перший тайм пройшов за тотального домінування нашої команди, невдовзі після початку зустрічі міг забивати Волошин. І швидкий гол таки стався — на 9-й хвилині Синчук замкнув подачу Драмбаєва. У середині тайму українці подвоїли власну перевагу, коли обікрали суперників біля їхніх воріт: влучного удару завдав Михайленко. На початку другої половини зустрічі непогано з підбору приклався Драмбаєв. На 59-й хвилині синьо-жовті забили втретє — Федор замкнув подачу Синчука. До завершення матчу наша команда створила ще кілька хороших моментів, зокрема можна пригадати удар Шостака над поперечиною. Врешті підопічні Руслана Ротаня зупинилися на підсумкових 3:0.

Відзначимо, що на 68-й хвилині за нашу олімпійську команду дебютував півзахисник "Колоса" Владислав Велетень, а голкіпер ковалівців Кіріл Фесюн був у заявці, і скоріш за все зіграє у наступних матчах.

До речі, наступний поєдинок на міжнародному турнірі синьо-жовті проведуть 6 червня проти команди Італії.