Жінки. 5 тур ІІ етапу. Колос - Ладомир - 3:1

ЖФК Колос

22.04.2024

23 квітня наша жіноча команда "Колос" в межах 5-го туру ІІ етапу Вищої ліги приймала "Ладомир" (Володимир) та перемогла суперниць з рахунком 3:1.

Наші дуже потужно стартували у грі, і до 14-ої хвилини вже громили гостей 3:0. На другій хвилині відкрила рахунок Надя Куніна, на десятій свій 11-ий гол в чемпіонаті провела Ірина Майбородіна, а згодом після розіграшу кутового переправила мʼяч у ворота Анастасія Вороніна (гольовий пас зробила Соломія Купʼяк). Це пʼятий забитий мʼяч Вороніної у нинішньому сезоні.

На початку другого тайму гості завдяки автоголу розпечатали ворота Маріни Дуднік. Але у середині другої половини за жорсткий фол у "Ладомира" було вилучено Марію Ігнатенко, тож ковалівські дівчата впевнено довели гру до перемоги.

"Колос" набрав 34 очки в турнірній таблиці та продовжує посідати третю сходинку. В наступному турі наша команда грає у гостях проти "Металіста 1925".