Наступна новина

Жінки. 5 тур. Колос - ЕМС-Поділля - 5:0

ЖФК Колос

09.09.2023

У 5-му турі чемпіонату України 2023/2024 "Колос" розгромив вінницьку команду «ЕМС-Поділля» 5:0.

Дівчата Людмили Покотило довго не могли розпечатати ворота аутсайдерів, а наприкінці першої половини заробили пенальті. Анастасія Вороніна не реалізувала "точку", проте була першою на добиванні - 1:0.

Одразу по перерві Ліліана Сербук подвоїла перевагу, а все для голу зробила Дарина Січкаренко. За кілька хвилин Ангеліна Федоренко поцілила у ворота після розіграшу штрафного - 3:0.

На останній хвилині основного часу Сербук після передачі Світлани Когут забила вдруге у поєдинку, а в компенсований час Ліліана після навісу Ірини Майбородіної оформила хет-трик.

Відзначимо, що у другому таймі за нашу команду дебютувала 15-річна голкіперка Світлана Сахно.

5:0 - після п'ятого туру у "Колоса" 12 набраних очок, а наступну гру чемпіонату ковалівські футболістки мають провести у гостях проти "Кривбаса". Але перед цим пройде чвертьфінал Кубка України "Шахтар" - Колос". Ця гра відбудеться у Щасливому, 13 вересня (11-00).