Наступна новина

Жінки. 6 тур ІІ етапу. Металіст 1925 - Колос - 0:0

ЖФК Колос

29.04.2024

В матчі 6-го туру ІІ етапу жіночої Вищої ліги "Металіст 1925" та "Колос" зіграли у Борисполі внічию 0:0.

У першому таймі було багато боротьби і стиків, проте не вистачало справжніх гольових моментів. На початку другої половини гоподарки могли відкрити рахунок після подачі зі штрафного, коли на ударній позиції спочатку опинилася Апанащенко, а потім на добиванні була Ольхова.

На 65-ій хвилині могла вивести вперед "Колос" Федоренко - Ангеліна з кута карного майданчику харків'янок вицілювала у дев'ятку - м'яч пролетів над хрестовиною.

Надалі знову була рівна боротьба, а на 84-й хвилині наша команда залишилася у меншості. За другу жовту картку поле достроково залишила Федоренко. Одразу Панцулая мала момент, але врятувала наша голкіперка Маріна Дуднік. Наприкінці поєдинку харків'янки влаштували штурм воріт Дуднік, але наші дівчата вистояли.

Після цього туру "Колос" набрав 35 очок та відстає від "Кривбаса" на три залікові бали (криворізькі футболістки сьогодні несподівано програли "Ладомиру" 1:3). В наступному, сьомому, турі наша команда прийме "Шахтар" (поступився сьогодні "Ворсклі" 1:3), "Ворскла" в Полтаві зіграє проти "Кривбаса", а "Металіст 1925" чекає у гості "Ладомир".