Жінки. 7 тур. Пантери - Колос - 0:9!

ЖФК Колос

02.10.2024

2-го жовтня наша жіноча команда "Колос" провела гостьовий матч 7-го туру Вищої ліги проти уманських "Пантер" та розгромила суперниць 9:0!

Вже в першій половині наші футболістки відвантажили пантерам пʼять сухих мʼячів. На 21-й хвилині після подачі кутового головою розстріляла ворота господарів Софія Соломаха. Згодом завдяки пасу Вероніки Андрухів подвоїла перевагу Людмила Куніна. За пару хвилин з розвороту забила Ірина Майбородіна. На 39-й хвилині вдало зіграла на добиванні Ангеліна Федоренко. А перед самою перервою Людмила Куніна оформила дубль.

На початку другого тайму наша голкіперка Дарʼя Келюшик парирувала пенальті від досвідченої Марії Тихонової, а Надія Куніна відсвяткувала своє повернення після травми голом на 71-й хвилині гри (незадовго до цього Надя вийшла на заміну). За дві хвилини красивою дугою над голкіперкою "Пантер" відзначилася Ліліана Сербук. На 80-й хвилині Майбородіна впевнено реалізувала пенальті і зробила рахунок 8:0. А вже в компенсований час Людмила Куніна після навісу Федоренко оформила хет-трик!

Після цієї перемоги "Колос" набрав 15 очок та посідає третю сходинку в турнірній таблиці. Попереду нас - "Металіст 1925" та "Ворскла". У 8-му турі за тиждень приймаємо жіночу команду житомирського "Полісся".