Наступна новина

Жінки. 9 тур. Металіст 1925 - Колос - 1:2

ЖФК Колос

16.10.2024

16 жовтня жіноча команда "Колос" провела гостьовий матч 9-го туру Вищої ліги 2024/2025 проти харківської команди "Металіст 1925" і у драматичній кінцівці гри перемогла 2:1!

У першому таймі, який проходив під дощем, у наших дівчат був найкращий шанс відкрити рахунок в середині першої половини. Після пасу з лівого флангу від Вероніки Андрухів у дев'ятку воріт пробивала Людмила Куніна, але голкіперка господарок Ірина Славич дістала цей м'яч.

А на 34-й хвилині наші суперниці вийшли вперед. Таміла Хімич заробила кутовий, харків'янки розіграли стандарт та виконали навіс у наш карний майданчик, де головою розстріляла ворота Дар'ї Келюшик вірменська захиниця "Металіста 1925" Крістіне Алексанян - 1:0.

У другому таймі буа ріна гра, а наші зрівняли результат на 85-й вхилині. Андрухів виконала штрафний удар з лівого флангу, невдало відбила м'яч голкіперка Ірина Славич, а у боротьбі з суперницями розторопною була Софія Соломаха - 1:1.

Розв'язка цього драматичного поєдинку сталася в компенсований час. Ковалівські дівчата заробили кутовий, і після подачі Андрухів у свої ворота забила голкіперка "Металіста 1925" Ірина Славич!

"Колос" здобуває сьому перемогу поспіль, набирає 21 заліковий бал та піднімається на першу сходинку в турнірній таблиці Вищої ліги! У 10-му турі наша команда прийматиме столичну "Оболонь" (базова дата матчів туру - 02.11.24).