На 90+5 хвилині Ольга Басанська («Кривбас») не реалізувала пенальті (воротар)

"Кривбас": 12.Келюшик, 3.Прісекарь, 15.Іванова, 20.Сонкенг, 22.Басанська, 19.Кочнєва-к, 98.Семків, 7.Тян, 88.Бєлякова, 8.Зубар, 10.Янчук.
Запасні: 1.Кулик, 30.Калінчук, 11.Стєкольщикова, 18.Авраменко, 96.Єрьоменко.

"Колос": 1.Дуднік, 16.Вороніна (28.Соломаха, 68), 13.Панцулая, 14.Куп'як, 4.Краснобородько (17.Січкаренко, 90+5), 8.Ю.Ковальчук, 35.Китаєва, 10.Іванишин-к, 6.Маліновська (33.Діденко, 57), 7.Майбородіна, 11.Сербук.
Запасні: 31.Саніна, 3.Н.Ковальчук, 19.Червінська.

Арбітр — Андрій Зайцев
Асистенти арбітра — Олеся Лапта, Олександра Лещенко.
Четвертий арбітр — Анатолій Ухов
Спостерігач арбітражу — Михайло Родіоненко

Останнім часом протистояння жіночих команд "Колосу" та "Кривбасу" набуло принципового значення. Обидві команди налаштовуються одна на одну з особливим настроєм, не залежно хто на якому місці перебуває у турнірній таблиці.
Ця гра не стала виключенням і моментами на полі точилась далеко не жіноча боротьба. В основний час команди так і не зуміли відкрити рахунок і драматична розв'язка матчу наступила вже у компенсований час, який складав 7 хвилин.
На 95-й хвилині господарі не реалізували пенальті. Перший удар, а також добивання (!) відбила Маріна Дуднік, продемонстрував просто неймовірну реакцію та відчуття епізоду.
А вже у своїй наступній атаці "Колос" вирвав таку важливу та бажану перемогу! Дарина Січкаренко, яка вийшла на заміну на 90+5 хвилині матчу, виконала просто божевільний удар з лівого флангу в ближню дев'ятку. Голкіпер "Кривбасу" з великими труднощами відбила цей удар прямо перед собою і на добиванні першою була Ліліана Сербук.
1:0 - ковалівські дівчата здобувають перемогу та беруть реванш у суперниць за домашню поразку (0:1) в першому колі.