Жінки. Кубок України. "Колос" виходить до півфіналу

ЖФК Колос

28.09.2022

Кубок України серед жіночих команд, 1/4 фіналу. 28.09.2022. Костопіль, стадіон «Колос»

«Верес» (Рівне) – «Колос» (Ковалівка) 0:2

Голи: Панцулая, 69, Сербук, 70

"Верес": 32.Снігур, 4.Котовець, 7.Навроцька (13.Веремейчук, 46), 15.Войт, 22.Корнацька, 14.Низова, 10.Тріль-к, 20.Розлуцька, 8.Ларенюк (11.Скоцик, 79), 19.Мущенська (6.Масловська, 45+1), 25.Нездюр.

Запасні: 3.Шелест, 5.Пом'яновська, 24.Король, 21.Черешньовська.

Тренер - Олена Руда

"Колос": 1.Дудник, 14.Куп'як, 33.Давиденко, 4.Краснобородько (3.Ковальчук Н., 73), 16.Вороніна, 7.Майбородіна (17.Січкаренко, 81), 21.Амбруш (8.Ковальчук Ю., 56), 13.Панцулая, 10.Іванишин-к, 77.Кульмагамбетова, 11.Сербук.

Запасна: 31.Саніна.

Тренер - Людмила Покотило

Арбітр - Софія Причина

Асистенти: Олександра Вдовіна, Ірина Чайка

4-й арбітр - Максим Фірсов

Спостерігач арбітражу - Андрій Валенко

Впевнена перемога з великим рахунком (5:0) в попередньому матчі в рамках чемпіонату проти "Вересу" на цьому ж стадіоні явно розслабила наших дівчат. Суперницям вдалося нав'язати боротьбу і змусити понервувати ковалівських вболівальників, які дивилсь трансляцію цього матчу. В першому таймі наші дівчата змарнували кілька нагод, так і не зумівши розпечатати ворота Світлани Снігур. У голкіпера "Колосу", до речі місце в воротах в цій грі зайняла Марина Дудник, роботи в першому таймі відверто було зовсім обмаль. Хоча від того легше не ставало, адже час йшов, а рахунок все ще залишався незмінним - 0:0.

І от за 20 хвилин до кінця гри "Колос" видав ударну двохвилинку, протягом якої Натія Панцулая та Ліліана Сербук відправили кожна по м'ячу у ворота "Вересу". Не дивлячись на кубковий статус матчу, гру було зроблено і наші дівчата спокійно довели її до перемоги.

Таким чином, "Колос" став другою командою, яка вийшла до півфіналу Кубка України серед жіночих команд. Раніше це зробив "Ладомир", який потрапив по півфіналу без гри, через відсутність суперника.

Жеребкування півфінальних пар відбудеться вже у жовтні, після того як чвертьфінали зіграють:

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворслка" (Полтава)

"Дніпро-1" - "Кривбас" (Кривий Ріг)

В чемпіонаті свій наступний матч наші дівчата зіграють 2-го жовтня в гостях проти "Ладомиру".